Przedmiot został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Przedmiot został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Sortuj:

Widok:

Fiat Tipo Life 1.0

999 cm3, Tipo, manualna

2022
Benzyna
49 108 km

PEAC (Poland) sp. z o.o., Poznań

36 500 PLN netto

Typ aukcji: kup teraz

Ostatnie minuty!

Fiat Tipo Life 1.0

999 cm3, Tipo, manualna

2022
Benzyna
56 425 km

36 500 PLN netto

Typ aukcji: kup teraz

Ostatnie minuty!

Fiat Tipo Life 1.0

999 cm3, Tipo, manualna

2022
Benzyna
52 019 km

36 500 PLN netto

Typ aukcji: kup teraz

Ostatnie minuty!

Fiat Tipo 1.0 Life

999 cm3, Tipo, manualna

2022
Benzyna
46 552 km

36 500 PLN netto

Typ aukcji: kup teraz

Ostatnie minuty!

BEZ PROWIZJI

Porsche Cayenne II 3.0 Tiptronic S

2 967 cm3, Cayenne, automatyczna

2012
Olej napędowy
396 223 km

Famat Serwis Sp z o.o., Słomczyn

35 000 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Opel Astra Sports Tourer Ultimate Automat

1 496 cm3, Astra, automatyczna

2020
Olej napędowy
94 364 km

BOŚ Leasing S.A., Warszawa

34 900 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Ford Mondeo 2.0 EcoBlue Titanium Uszkodzona skrzynia

1 997 cm3, Mondeo, automatyczna

2021
Olej napędowy
145 459 km

IMPULS-LEASING Polska, Słomczyn

32 875 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Jeep Cherokee 2.0 Overland

1 994 cm3, Cherokee, automatyczna

2020
Benzyna
117 374 km

30 430 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Ford Focus 1.5 TDCi Trend

1 499 cm3, Focus, manualna

2018
Olej napędowy
134 196 km

22 933 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Toyota Auris 1.6 Premium LPG

1 598 cm3, Auris, manualna

2016
Benzyna + Gaz
414 102 km

21 670 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Opel Insignia 2.0 CDTi Cosmo Automat (3441)

1 986 cm3, Insignia, automatyczna

2016
Olej napędowy
322 015 km

Siemens Finance, Warszawa

16 400 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!