Przedmiot został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Przedmiot został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Sortuj:

Widok:

AUDI RS Q8 Tiptronic

3 996 cm3, RS Q8, automatyczna

2020
Benzyna
51 846 km

BOŚ Leasing S.A., Warszawa

250 000 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

BMW iX M60

iX, automatyczna

2023
Napęd elektryczny
106 516 km

IMPULS-LEASING Polska, Słomczyn

201 300 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

BMW M5 xDrive Competition Uszkodzony silnik

4 395 cm3, M5, automatyczna

2018
Benzyna
62 394 km

117 243 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Volvo XC 60 2.0 B5 Mild hybrid

1 969 cm3, XC 60, automatyczna

2021
Olej napędowy
193 188 km

Famat Aukcje Sp. z o.o., Słomczyn

107 100 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

BMW 530I X-drive M-Sport Automat

1 998 cm3, Seria 5, automatyczna

2019
Benzyna
174 223 km

Famat Serwis Sp z o.o., Słomczyn

93 496 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

BEZ PROWIZJI

BMW 740e Hybrid Long X-drive IPerformance

1 998 cm3, Seria 7, automatyczna

2017
Hybryda
233 016 km

93 000 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Seat Tarraco 1.5 EcoTSI Xperience

1 498 cm3, Tarraco, automatyczna

2023
Benzyna
66 067 km

84 681 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Hyundai Tucson Mild Hybrid Platinum

1 598 cm3, Tucson, automatyczna

2023
Benzyna
26 707 km

77 342 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Audi e-tron 50 71kWh

e-tron

2021
Napęd elektryczny
43 898 km

PEAC (Poland) sp. z o.o., Poznań

75 000 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Renault Kangoo 1.3 TCe Techno

1 333 cm3, Kangoo, automatyczna

2023
Benzyna
23 953 km

72 593 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Peugeot Rifter Allure Automat

1 499 cm3, Rifter, automatyczna

2024
Olej napędowy
54 508 km

68 347 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!

Hyundai Tucson Smart T-GDI 1.6

2022
Benzyna
76 650 km

68 300 PLN netto

Typ aukcji: licytacja

Ostatnie minuty!